22 gedachten over “Si te Punojm me Binance,Regjistrimi,blerja,shitja,Konvertimet ne Euro dhe Terhiqja e Parave.”

 1. Pershendetje, un ne videot e radhes qe do i postoj do te jene muzika te punuara nga une dhe kur ti publikoj ne youtube dua qe ne qoftese dikush tjeter e perdor muziken time ne videot e tyre tju dal ne videot qe kan copyright claim si p.sh un perdor nje muzike ne videot e mia me copyright nga Onima ose nga AVD Digital si duhet ta krijoj nje timen a mund te me tregosh?

 2. A munesh me bo ni video review rreth kti coini (PumpETH) qe esht tu shperthy to the moon per momentit a esht scam a qka esht puna e tij. Flm

 3. pershendetje une kam Lujt kete kam bler edhe kam shit po pse kur e shes nuk kalojn ne balance vlera e coint kur e shes a mundexsh me ma tregu please

 4. Pershendetje nje pyetje kam, mua kur po futem ne binance she po shtyp butonin me me ble, tek pjesa e kartelea bankes po me thot: Card in this country is not supported dhe nuk po ma njeh karten ( kete rasr Raiffeisen) .
  si duhet te veproje ne kete rast ?

 5. Pershendetje, kur klikoj deposit fiat del 1 "error" ku thot "Fiat deposit have temporarily been suspended for your region"

 6. pershendetje,kam hapur nje llogari ne binance ne shqiperi po nuk po me pranohet indetifikimi,pasi i kam plotesuar te gjitha procedurat me thote indetiteti i pa konfirmuar provo perseri,cfar me sygjeroni te bej.

 7. Pershendetja nga Maqedonia
  Ju uroj suksese per punen qe e beni…
  Kam nje pytje:
  Prej VISA me bo blerje psh:
  Prej Denar në USDT
  bon pa problem.
  Por a ekziston mundsija me bo withdraw prej nBinanci në VISA
  ose si duhet me vepru qé
  Balancin qe e kom né USDT
  ti dërgoj né konton bankare ?
  (ju flm shum)

 8. si jeni mund t bëj 1 pytje sot sapo transeforva ca eth nga në binance po sdi si to shof ca stati kanë në binance ke ndonjë info

Reacties zijn gesloten.