Si fitoj Cdo 30 Minuta mbi $30 $100 me KryptoValuta


Kurse Marketingu me Video ne Shqip ketu : ☛
Kemi krijuar Page ne youtube vetem per ”members” ketu ☛
Prsh, Une jam Nexhi.
Antarsohu ne Patreon ketu:
Krijoj video falas ne Youtube dhe jam munduar te ndihmoj gjithe Shqiptaret ngado qe jan per marketingun qe te shperndajm sa me shume njohuri Online.
Me besoni kerkon kohe dhe mund te krijohen gjithe keto video.
kemi lancuar Video per membership permes youtube’s ku mund ti shiqoni video te reja qe nuk jan aktive per te gjithe pra jan vetem per membership/Antarsim ne Videot tona.
paguani njeher dhe keni akses te dhjetra Video keshilla hap mbas hapi si te fitojm para permes Google,YouTube,KryptoValutave,Si te krijojm dyqan online dhe te shesim,perdorimi i marketingut, rrjeteve sociale e shume tjera.

Facebook:
Me ndiqeni ne TITOK Ketu : ☛

linku ketu: ☛

Faleminderit.
SUBSCRIBE! ▶️
PlayList me Videot tjera:
▶ Google Adsense Tutorials ne シ €SHQIP$

☛ Dezajne Uebsajtesh dhe Bloge te Ndryshme ☚

☛ Shopify Video Keshilla ne SHQIP

💲 Paypal,Payoneer dhe Llogari Bankare – Keshilla Shqip 💰

≧◉◡◉≦ Rrjetet Sociale dhe SEO – Video Keshilla ne Shqip ≧◉◡◉≦

👉 Website Traffic – Si te arrish sa me shume Vizitor – Videos

▶️ PPC – CPA, PPV etj… Video keshilla ne Shqip!

Video tjera – Te perziera – Keshilla ne Shqip

Bashkohuni ne Facebook Grupin tone qe kemi krijuar me Poshte:

Bashkohuni Grupit tone ne Facebook:

FB FanPage:
Faleminderit per Viziten tuaj, Ju Lutem Beni Like,Share dhe SUBSCRIBE videot tona qe kto Video tu ndihmojn edhe te tjereve.

Faleminderit.
Nexhmedin Peci

30 gedachten over “Si fitoj Cdo 30 Minuta mbi $30 $100 me KryptoValuta”

 1. Pershendetje nuk Po mundem me bere verifikimin ne binance

 2. Pershendetje desha tju pyes un e kam ntelefon app dhe ckycem dua te hi ntel tjeter sme pranon emailin

 3. Për mua që jam fillestare çfarë më duhet? Cilat janë kriteret? Si mund të më ndihmosh?

 4. vlla si kalove ke instagram ose snapchat dua tet kontaktoj pak..te pershendes nga tirana flm

 5. Prsh ,si arrin ta kuptosh se cili coins do kete levizje per rreth 1 ore ne vazhdim,sepse ka shume coinsa qe I kane keto cilesi qe thua ti por kane 3-4dite qe nuk luajne si cmim ?

 6. kush eshte ai idiot qe nuk te kupton ty love you bro rrespekt ✋✋✋❤️

 7. Bro me te pyet po nese ti ble dhe vetm ble e me prit sa me u rrit sa me shum dmth me i kalu edhe 24h a asht me mir ?

 8. a mundem me e kthy nje monedhe ne NGN ose AUD pa i kalu hala ne bank, edhe pastaj me ble nji monedhe me ato fiat brenda perbrenda binance? Psh nqs i kthej 1k usdt ne colombian pesos ose nje tjeter a mund te behet edhe pse jetoj ne shqiperi??

 9. Pershendetje une jam fillestar e shoh se eshte me para kursi apo si ta quaj a mund te kontaktojme mes telefonit se pari kalofsh mir respekt 👍

 10. Pershendetje …njoh nje vajz nga sllovenia qe me thot investo 350 euro qe te maresh 8 mij e 200 dollar per 1 jav ..a i duhet besuar ..cfar te bej tlt me jep nje keshill si tja filloj vet

 11. bro kam tregtu cypto me spot kam pasur fitime por kam ber nje gabim njeher kam bler nje crypto Aion dhe brenda nates esht fshir nga binance dhe exchange me jan djegur gjitha parat

 12. Shume faleminderit per gjithe shpjegimet e qarta qe jepni dhe per durimin e treguar, Kam nje pyetje, Ne rrjete kam lexuar se sot po tregetohet me STELLAR. Dua te di edhe kjo eshte pjese e binance dhe mund te veprojme ne analogji me ato cka na mesoni ne keto video. Duhet te regjistrohemi ne binanceper te tregetuarme stellar?

 13. Nese investoj 50€ ne features me 50% dhe pastaj humbas, sa euro humbas?!

 14. Por nese kalon 24h edhe nuk e arrin ta blesh leket qe fute te shkojne dëm

 15. Nebl coin binance e ka largu coinin si mund ti shes coinin ne wallet tjeter

 16. Pershendetje Nexhi te lutem me trego se ku ti gjej blerjet e mija ne Binance qe i kam ber nga viti 2021 se nuk po mi tregon blerjet me te vjetra se 3-6 muaj. Nese ke mundesi nje video te lutem. flm

 17. Kam blerr nje bitkojn lam kodin kam dyvjet dua ta shes si tja bej

 18. Elam blere ne 10 shkurt ora 6 kam dy vjet dua ta sjes kam.niekod

 19. Vlla a mundesh me bo nje video si me investu automatikisht ne Binance dhe a ja vlen cdo muaj apo si? Faleminders respekte

 20. Pershendetje i nderuar,kam provu me ba withdraw me karte te bankes ketu ne shqiperi mirepo nuk e pranon,me ble coin mundem me karte por me terheq nuk po me lejon. A ka ndonje menyre tjeter qe me i terheq. Edhe e fundit a vazhdon me kene aktualisht me te njejtat fitime edhe sot si para nje viti,po te investosh ne ato shuma qe ju i keni permend ne kete video.

 21. bravo te qoft vlla shum i matu me ate qe ben dhe na meson dhe ne

 22. Pershendetj deshta te jy pyes kto aplikacionet giga hash dhe sky miner a jan reale apo jo?

 23. Mycket bra sagt, dina videor är självförklarande och förstår…Jag älskar alltid att titta på och lära mig.
  Hela min värld förändrades drastiskt för gott ända sedan jag började investera på valuta- och kryptovalutamarknaden, med hjälp av en professionell handelsexpert kan jag säkra mina affärer och få bra avkastning på mina investerade kapital.
  Det råder faktiskt inga tvivel om att ha en professionell hjälp är nyckeln till långsiktig framgång och livslängd ∆©

 24. Mooie amateurvideo-inhoud. Om de haalbaarheid van deze inhoud effectief te verifiëren, raad ik u aan contact op te nemen met een goede makelaar zoals de heer Romeo Lorenzo. Zijn handelsstrategieën en -technieken zijn het meest geschikt voor nieuwe en oude beleggers.

Reacties zijn gesloten.