Investimi ne Kriptovaluta/ Etherum, Bitcoin – Interviste me Granit Kadolli – Njohes i Kriptovalutave



Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media.

Per me shume na ndiqni ne:

Facebook 👇

Instagram 👇

GjirafaVideo 👇

Website 👇

Onair TV:

Facebook 👇

Instagram 👇

YouTube👇

Website 👇
/

6 gedachten over “Investimi ne Kriptovaluta/ Etherum, Bitcoin – Interviste me Granit Kadolli – Njohes i Kriptovalutave”

  1. Nëse dëshironi të tregtoni Bitcoin tuaj me një shitës ose keni nevojë për një ndërmjetës që të tregtojë për ju bisedoni me zonjën Rose për këtë ajo është një zot + -1-9-4-0-4-6-8-7-1-0-8

  2. Në vitet e fundit njerëzit do të fillojnë të pendohen që nuk kanë investuar në bitcoin. Fakti është, BTC është e ardhmja e kriptos dhe pyetjet që tregtarët i bëjnë vetes tani është nëse është koha e duhur për të investuar? para se të hidheni në përfundim, mendoj se së pari duhet t'i hidhni një sy gjërave. për ditët e fundit çmimi i BTC ka qenë luhatur që do të thotë se tregu aktualisht është i paqëndrueshëm dhe nuk mund të kuptoni nëse po shkon keq ose bullish. ndërsa të tjerët ende vazhdojnë të tregtojnë pa frikën e humbjes, të tjerët po bëjnë durim. gjithçka varet nga modeli me të cilin tregtoni dhe gjithashtu nga burimi i sinjaleve tuaja. do të thosha që tregtia ka shkuar mirë për mua, fillova me 1.5 BTC dhe kam grumbulluar mbi 6.1 BTC në vetëm katër javë, me strategjinë e tregtisë të dhënë nga tregtari i Analyst Madelon Becker. Metodat e saj janë të nivelit të lartë dhe fitimprurës dhe ai mund të kontaktohet lehtësisht në brohoritjet e Teleqram (@MadelonBecker).

  3. bravo ,, jeni analistat me te mir qe deri tani kam ndegjuar ne gjuhen Shqipe.

  4. Als Anfänger ist es ratsam, sich vor dem Handel auf dem Kryptomarkt fachkundig beraten zu lassen, um zu vermeiden, dass Sie Ihr hart verdientes Geld verlieren.

Reacties zijn gesloten.